TOEFL

 • خانه
 • کلاس آمادگی تافل (TOEFL) ، آنلاین و حضوری

دوره های تافل با اساتید مجرب به صورت حضوری و آنلاین با اساتید مجرب

تصویر

مدرس:

خانم و آقا

دسته بندی ها:

پیشرفته

بررسی ها

تصویر

شرح دوره

تافل (به انگلیسی: TOEFL) که برگرفته از سرواژگان Test of English as a Foreign Language به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی است، آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینهٔ برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. کلاس های آمادگی امتحان TOEFL IBT در پیام پرسا شامل حدود 300 ساعت آموزشی پس از مقطع Intermediate بین المللی بوده و آمادگی در هر چهار مهارت : (Listening ،Reading ، Speaking و Writing) را شامل میشود .در این دوره که از بهترین و مجرب ترین اساتید کشور در امر آموزش زبان استفاده شده زبان آموزان از مقطع میانی وارد شده و طی مدت 11/5 ماه برای امتحان بین المللی تافل ( TOEFL IBT ) آماده میشوند . درابتدا از متقاضیان چهار مهارت اصلی آزمون شبیه سازی شده TOEFL تست می شود و پس از ارزیابی و تجزیه و تحلیل به آموزش نقاط ضعف پرداخته میشود . در نهایت ایرادات زبان آموزان در هر مهارت تحلیل می گردد و به صورت مکتوب جهت بازدهی بیشتر ارئه می شود.متقاضیان مجددا ارزیابی شده و به رفع اشکالات بر جای مانده اقدام می شود در پایان هر بخش ( صحبت کردن ،خواندن ، شنیداری و نگارش ) یک آزمون کامل از تمام ریز مهارت های آن بخش برگزار شده و اقدام به رفع مشکلات متقاضیان میشود .این دوره به صورت ترمیک و یا خصوصی در پیام پرسا برگزار می گردد .

دوره تافل IBT

 • بر اساس کتاب آمادگی امتحان TOEFL IBT انتشارات BARRON’s دوره شامل 108 ساعت آمادگی جهت انجام چهار مهارت میباشد که تقریبا هر مهارت 27 ساعت را در بر خواهد گرفت . برای متقاضیان آزمون TOEFL IBT در ایران بر اساس تجربه تعداد 50 ساعت آموزش برای هر مهارت را پیشنهاد می نماییم که متقاضی می تواند بعد از اتمام دوره Prefirst وارد کلاس های TOEFL شود. 1 – به صورت ترمیک کلاس های TOEFL در 2 ترم (هرترم 27 ساعت) برگزار می شود.به صورت خصوصی 30 جلسه ،(هر جلسه 1 ساعت و 30 دقیقه ) می باشد. متقاضیان قبل از شرکت در دوره های TOEFL با کارشناسان ما نمره مدنظرشان را مطرح می کنند و طبق بازه زمانی که متقاضی مشخص می کند کارشناسان ما پیشنهاد کلاس خصوصی یا گروهی را می دهند.اگر دانش زبان عمومی متقاضی در حد شرکت در دوره های TOEFL باشد، می توانند در 2 ترم (هرترم 27 ساعت) در کلاس ها شرکت نمایند.
 • دوره های تافل مناسب چه کسانی است؟

  • با توجه به اینکه آزمون تافل یک آزمون بین‌المللی است، این دوره برای دانشجویانی مناسب است که: قصد دارند در دانشگاه‌های کشورهای انگلیسی زبان به ادامه تحصیل بپردازند، و برای افرادی که تصمیم دارند به کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا و انگلیس مهاجرت نمایند، اما از دانش کافی نسبت به آزمون و تسلط لازم به مهارت های انگلیسی برخوردار نیستند.
  • نمره آزمون تافل

   • زمون TOEFL iBT در مقیاس ۰ تا ۱۲۰ نمره دهی می‌شود. هر یک از چهار بخش (خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن) نمره ای از ۰ تا ۳۰ کسب می‌کند. بخش‌های خواندن و گوش دادن ابتدا تست می‌شوند و پس از آن ده دقیقه استراحت انجام می‌شود. سپس بخش‌های صحبت کردن و نوشتن پس از استراحت تکمیل می‌شوند. حداکثر ۲۰۳ دقیقه برای تکمیل مراحل آزمون مجاز است. در ابتدا به هر سؤال گفتاری نمره ۰ تا ۴ داده می‌شود، و در ابتدا به هر سؤال نوشتن نمره خام ۰ تا ۵ داده می‌شود. این نمرات به نمرات مقیاس ۰ تا ۳۰ تبدیل می‌شوند.
تصویر

شبنم آنا

کارشناس پروژه چابک

جون اسمیت یک عکاس ، نویسنده و نویسنده مشهور است که اشتیاق به هر کاری را انجام می دهد.

رتبه بندی دوره

5.00 به طور متوسط ​​بر اساس 1 رتبه بندی

ستاره

90%

ستاره

80%

ستاره

65%

ستاره

60%

بررسی ها

 • تصویر

  شبنم آنا

  تمام نیازهای من را بپوشانید

  این دوره مواردی را که می خواهیم تغییر دهیم مشخص می کند و سپس کارهایی را که باید برای ایجاد نتیجه مطلوب انجام شود ، مشخص می کند. این دوره به من کمک کرد تا به روشنی مشکلات را تعریف کنم و طیف گسترده تری از راه حل های با کیفیت را ایجاد کنم. از تحلیل ساختارهای بیشتر گزینه ها پشتیبانی کنید.