Young Adults general speaking

 • خانه
 • مکالمه مخصوص نوجوان و جوانان

دوره های مخصوص نوجوان و جوانان

تصویر

مدرس:

خانم و آقا

دسته بندی ها:

مبتدی و متوسطه

بررسی ها

تصویر

شرح دوره

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان در پیام پرسا مختص نوجوانان سنین 10 تا ۲۰ سال میباشد. کلاس زبان انگلیسی نوجوان از سطح مبتدی تا پیشرفته با کتابهای American Headway و EnglishTime بصورت کلاسهای ترمیک گروهی یا خصوصی برگزار میگردد. این دوره های علاوه بر کلاسهای حضوری در پیام پرسا، بصورت کلاسهای آنلاین و حضوری برای نوجوانان در سرتاسر ایران نیز ارائه میگردد. در این دوره ها همانند دوره های آموزش انگلیسی برای کودکان با استفاده از شیوه های نوین آموزشی مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی (شنیداری، گفتاری، نگارش، خواندن) از سطح مبتدی تا پیشرفته به نوجوانان آموزش داده میشود. نوجوانان علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی و تقویت مکالمه زبان انگلیسی، برای ورود به دوره های بزرگسالان و شرکت در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی آماده شوند. نکته ای که دوره های آموزش زبان انگلیسی نوجوانان پیام پرسا را از سایر موسسات زبان متمایز میکند، منطبق بودن دوره ها با سیستم آموزشی دانشگاه آکسفورد انگلستان و استفاده از منابع کمک آموزشی معتبر با بهره گیری از اساتید متخصص تدریس به نوجوانان در محیطی جذاب، پویا و سرزنده است. از دیگر نکات متمایز موسسه زبان پیام پرسا میتوان به این موارد اشاره کرد: برنامه ریزی دقیق تحصیلی با ارائه تقویم منظم آموزشی ،برگزاری آزمونهای سنجش پیشرفت در پایان هر ترم، ارائه کارنامه پایان ترم اینترنتی همراه با نمودار مقایسه ای پیشرفت است. چنانچه به پیام پرسا در اصفهان دسترسی ندارید و یا به هر دلیلی تمایلی به شرکت در کلاسهای حضوری آموزش زبان را ندارید، نگران نباشید! در موسسه زبان پیام پرسا کلاس های آنلاین زبان برای سنین نوجوانان با کیفیت بالایی در حال برگزاریست.

دوره مکالمه انگلیسی کودکان و نوجوانان

 • بهره مندی از اساتید نخبه و آموزش دیده در زمینه آموزش کودکان و نوجوانان که آشنایی کامل با روانشناسی آموزش گروه سنی کودک و نوجوان داشته باشند.
 • ارائه منابع آموزشی مدرن مناسب برای گروه آموزشی کودکان و نوجوانان
 • ارائه گزارشات پیشرفت دوره ای به والدین برای آگاهی از وضعیت تحصیلی فرزاندان گرامیشان
 • مطالعه و تحقیق علمی مستمر به منظور به روز رسانی منابع، شیوه ها و رویکرد های آموزش در زمینه کلاس های آموزش انگلیسی کودکان و نوجوانان
 • آماده سازی محیطی مجهز و آرام برای هرچه لذت بخش تر کردن یادگیری زبان انگلیسی
تصویر

شبنم آنا

کارشناس پروژه چابک

جون اسمیت یک عکاس ، نویسنده و نویسنده مشهور است که اشتیاق به هر کاری را انجام می دهد.

رتبه بندی دوره

5.00 به طور متوسط ​​بر اساس 1 رتبه بندی

ستاره

90%

ستاره

80%

ستاره

65%

ستاره

60%

بررسی ها

 • تصویر

  شبنم آنا

  تمام نیازهای من را بپوشانید

  این دوره مواردی را که می خواهیم تغییر دهیم مشخص می کند و سپس کارهایی را که باید برای ایجاد نتیجه مطلوب انجام شود ، مشخص می کند. این دوره به من کمک کرد تا به روشنی مشکلات را تعریف کنم و طیف گسترده تری از راه حل های با کیفیت را ایجاد کنم. از تحلیل ساختارهای بیشتر گزینه ها پشتیبانی کنید.