MagicTime

دوره های مخصوص کودکان

تصویر

مدرس:

خانم

دسته بندی ها:

مبتدی

بررسی ها

تصویر

شرح دوره

چاپ دوم کتاب‌های Magic Time به کودکانمان این امکان را می‌دهد که زبان انگلیسی را همراه با لذت بیاموزند. سیستم کتاب مجیک تایم بر اساس کار با کودکان به روش بصری است. زبان انگلیسی در کتاب‌های Magic Time از طریق تصاویر سرگرم کننده که از همان ابتدا کودکان را جذب می‌کند آموزش داده می‌شود و زمینه را برای یادگیری موفق آن‌ها فراهم می‌کند. داستان‌ها، تصاویر زیبا، آهنگ‌ها و حرکات، همه و همه هوش چندگانه‌ی (گفتاری، شنیداری، خوانداری و نوشتاری) زبان آموزان را به چالش دعوت می‌کند و با این شیوه، به زبان آموزان عزیزمان برقراری ارتباط در زبان انگلیسی را آموزش می‌دهد.

ویژگی های مجموعه Magic Time

 • هر طرح درس با یک فعالیت سریع و سرگرم کننده آغاز می‌شود که مطالب ارائه‌ شده در درس قبلی را دوره می‌کند. این کار به زبان‌آموز کمک می‌کند تا مطالب قبلی را به یاد آورده و انگلیسی صحبت کند. ایده‌های گوناگونی برای فعالیت‌های دوره درس‌ها وجود دارد.
 • قبل از این‌که زبان‌آموزان آموزش کتاب‌ مجیک تایم 1 خود را باز کنند، زبان جدید معرفی می‌شود تا آن‌ها روی یادگیری معنادار زبان تمرکز بیشتری کنند. پیشنهاد‌های گام به گام چگونگی ارائه درس جدید با استفاده از کارت‌های تصویری، کارت واژگان، نمونه واقعی، نقاشی‌ها و حرکات را در بر دارد.
 • هر درس از کتاب، بازی و فعالیتی را ارائه می‌دهد تا زبان‌آموزان بتوانند مطالب جدید را بیشتر تمرین کنند. کتاب معلم دستورالعمل‌هایی دقیق در مورد چگونگی بهره‌ بردن کامل از صفحات کتاب زبان‌آموز را فراهم می‌کند. در صورت نیاز، نسخه صوتی، پاسخ‌ تمرین‌ها و ایده‌هایی در مورد چگونگی بررسی تمرین‌ها ارائه می‌شود.
 • تمام درس‌ها شامل یک بازی یا فعالیت است که به زبان‌آموز تمرین بیشتر با زبان هدف را پیشنهاد می‌دهد. بازی‌ها اغلب حرکت‌های ترکیبی به همراه شعر و ترانه را به درس اضافه می‌کنند. فعالیت‌ها، زبان آموخته‌شده را تکرار می‌کنند به‌طوری که زبان‌آموزان به‌صورت مداوم از آنچه آموخته‌اند دوباره استفاده می‌کنند. معلم در صورت نیاز کلاس می تواند بازی و فعالیت‌ها را انتخاب کند. برای تمرین و تفریح بیشتر کاربرگ‌های اختیاری قابل چاپ در انتهای کتاب معلم وجود دارد.
تصویر

شبنم آنا

کارشناس پروژه چابک

جون اسمیت یک عکاس ، نویسنده و نویسنده مشهور است که اشتیاق به هر کاری را انجام می دهد.

رتبه بندی دوره

5.00 به طور متوسط ​​بر اساس 1 رتبه بندی

ستاره

90%

ستاره

80%

ستاره

65%

ستاره

60%

بررسی ها

 • تصویر

  شبنم آنا

  تمام نیازهای من را بپوشانید

  این دوره مواردی را که می خواهیم تغییر دهیم مشخص می کند و سپس کارهایی را که باید برای ایجاد نتیجه مطلوب انجام شود ، مشخص می کند. این دوره به من کمک کرد تا به روشنی مشکلات را تعریف کنم و طیف گسترده تری از راه حل های با کیفیت را ایجاد کنم. از تحلیل ساختارهای بیشتر گزینه ها پشتیبانی کنید.