Adults general speaking

 • خانه
 • مکالمه مخصوص بزرگسالان

دوره های مخصوص بزرگسالان

تصویر

مدرس:

خانم و آقا

دسته بندی ها:

مبتدی تا پیشرفته

بررسی ها

تصویر

شرح دوره

دوره های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در آموزشگاه زبان پیام پرسا بصورت کلاسهای ترمیک عادی، ترمیک آخرهفته و پکیج فشرده برگزار میگردد. این دوره ها با استفاده از ویرایش سوم مجموعه کتابهای American Headway از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان بعنوان کتابهای اصلی برگزار می شود. نکته متمایز کننده موسسه زبان پیام پرسا توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان در کلاس ها با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری و تحصیلی آنها میباشد. همچنین مکالمه صحیح و روان هدف اصلی در برگزاری این کلاس ها میباشد.

آموزش زبان انگلیسی در سطح مبتدی (Beginner)

 • آموزش در سطح مبتدی یا همان سطح Starter در کلاس های موسسه زبان پیام پرسا در ۳ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان میتوانند جملات ابتدایی و مکالمات روزمره و ساده را که در ارتباط با نیاز های عمومی و شخصی مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، پرسیدن ساده و … می باشد را درک کرده و صحبت نمایند.
 • آموزش زبان انگلیسی در سطح مقدماتی (Elementary)

 • آموزش در سطح مقدماتی یا همان سطح Elementary در کلاس های موسسه زبان پیام پرسا در ۳ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی آشنا می شوند و توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و ساده روزمره را از طریق چهار مهارت شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتاری کسب خواهند کرد.
 • آموزش زبان انگلیسی در سطح پیش متوسطه (Pre-Intermediate)

 • آموزش در سطح پیش متوسط یا همان سطح Pre-Intermediate در کلاس های موسسه زبان پیام پرسا در ۴ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر کسب توانایی صحبت کردن نسبتاً صحیح و روان، به تدریج قادر به برقراری ارتباط در قالب مکالمات کاربردی روزمره خواهند بود.
 • آموزش زبان انگلیسی در سطح متوسط (Intermediate)

 • آموزش در سطح متوسط در کلاس های موسسه زبان پیام پرسا در ۴ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته با مکالمه روان خواهند بود.
 • آموزش زبان انگلیسی در سطح بعد متوسطه (Upper-Intermediate)

 • آموزش در سطح بعد متوسطه در کلاس های موسسه زبان پیام پرسا در ۴ ترم برگزار می گردد. همچنین، زبان آموزان آموزشگاه در پایان این سطح از آموزش زبان توانایی بسیار خوبی در استفاده از ساختار های ترکیبی را کسب می نمایند. دانشجویان نیز قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر در زبان انگلیسی را درک کرده و بیان نمایند.
 • آموزش زبان انگلیسی در سطح پیشرفته (Advanced)

 • آموزش در سطح پیشرفته در کلاس های موسسه زبان پیام پرسا نیز در ۴ ترم برگزار میگردد. همچنین، زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان براحتی قادر به استفاده از چهار مهارت زبانی در سطح پیشرفته خواهند بود. بعلاوه با توجه به دایره وسیع واژگان، ساختار ها میتوانند بدون نیاز به تامل کردن، بی وقفه مکالمه کنند و از زبان بصورت کاملا طبیعی در موقعیت های مختلف استفاده نمایند.
تصویر

شبنم آنا

کارشناس پروژه چابک

جون اسمیت یک عکاس ، نویسنده و نویسنده مشهور است که اشتیاق به هر کاری را انجام می دهد.

رتبه بندی دوره

5.00 به طور متوسط ​​بر اساس 1 رتبه بندی

ستاره

90%

ستاره

80%

ستاره

65%

ستاره

60%

بررسی ها

 • تصویر

  شبنم آنا

  تمام نیازهای من را بپوشانید

  این دوره مواردی را که می خواهیم تغییر دهیم مشخص می کند و سپس کارهایی را که باید برای ایجاد نتیجه مطلوب انجام شود ، مشخص می کند. این دوره به من کمک کرد تا به روشنی مشکلات را تعریف کنم و طیف گسترده تری از راه حل های با کیفیت را ایجاد کنم. از تحلیل ساختارهای بیشتر گزینه ها پشتیبانی کنید.