EnglishTime

دوره های مخصوص نوجوانان

تصویر

مدرس:

خانم و آقا

دسته بندی ها:

مبتدی

بررسی ها

تصویر

شرح دوره

سری کتاب‌های English Time از سری کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی است که از محبوبیت خاصی برخوردار است. کتاب انگلیش تایم از سطح Beginner تا مقطع Intermediate زبان آموزان ما را همراهی می‌کند. کتاب‌های English Time مهارت‌های گفتاری، شنیداری، خوانداری و نوشتاری را از طریق هنر، داستان‌ها، گفتگو و بازی‌های متنوع تقویت می‌کند و شامل طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های مهیج است که برای هر زبان‌آموزی، صرف‌نظر از سبک یادگیری، جذابیت دارد. عکس‌های جالب (Picture talk time)، داستان‌های زیبا (Story telling) و کارت‌های تصویری (Flash cards) به کودکان کمک می‌کنند تا زبان انگلیسی را با روشی سرگرم‌کننده و نوین با دانلود English Time بیاموزند.

ویژگی های مجموعه English Time

 • هر طرح درس با یک فعالیت سریع و سرگرم کننده آغاز می‌شود که زبان تدریس شده درس قبل را دوره کند. این کار به زبان‌آموز کمک می‌کند تا زبان را به یاد آورد و انگلیسی صحبت کند. ایده‌های گوناگونی برای فعالیت‌های مرور درسی وجود دارد.
 • قبل از این‌که زبان‌آموزان کتاب‌های خود را باز کنند، زبان جدید معرفی می‌شود تا آن‌ها روی یادگیری معنادار زبان تمرکز کنند. پیشنهاد‌های گام به گام چگونگی ارائه درس جدید با استفاده از کارت‌های تصویری، کارت واژگان، نمونه واقعی، نقاشی‌ها و حرکات را در بر دارد.
 • زبان‌آموزان در این سطح کتاب خود را باز می‌کنند. هر صفحه از کتاب زبان‌آموز تکالیفی را برای تمرین بیشتر زبان فراهم می‌کند. کتاب معلم دستور العمل‌های دقیق در مورد چگونگی بهره‌برداری کامل از صفحات کتاب زبان‌آموز را فراهم می‌کند. در صورت نیاز، نسخه صوتی، پاسخ‌نامه‌ها و ایدههایی در مورد چگونگی بررسی تمرین‌ها ارائه می‌شود.
 • تمام درس‌ها اغلب شامل یک بازی یا فعالیت است که به زبان‌آموز تمرین بیشتر با زبان هدف را پیشنهاد می‌دهد. بازی‌ها اغلب حرکت‌های ترکیبی به همراه شعر و ترانه را به درس اضافه می‌کنند. فعالیت‌ها، زبان آموخته‌شده را تکرار می‌کنند به‌ طوری که زبان‌آموزان به‌صورت مداوم از آنچه آموخته‌اند دوباره استفاده می‌کنند.
تصویر

شبنم آنا

کارشناس پروژه چابک

جون اسمیت یک عکاس ، نویسنده و نویسنده مشهور است که اشتیاق به هر کاری را انجام می دهد.

رتبه بندی دوره

5.00 به طور متوسط ​​بر اساس 1 رتبه بندی

ستاره

90%

ستاره

80%

ستاره

65%

ستاره

60%

بررسی ها

 • تصویر

  شبنم آنا

  تمام نیازهای من را بپوشانید

  این دوره مواردی را که می خواهیم تغییر دهیم مشخص می کند و سپس کارهایی را که باید برای ایجاد نتیجه مطلوب انجام شود ، مشخص می کند. این دوره به من کمک کرد تا به روشنی مشکلات را تعریف کنم و طیف گسترده تری از راه حل های با کیفیت را ایجاد کنم. از تحلیل ساختارهای بیشتر گزینه ها پشتیبانی کنید.