AmericanHeadway

دوره های متوسطه بزرگسالان

تصویر

مدرس:

خانم و آقا

دسته بندی ها:

متوسطه

بررسی ها

تصویر

شرح دوره

باز هم نسخه ای جدید از مجموعه پر طرفدار و محبوب American Headway از انتشارات بزرگ اکسفورد که تا به امروز توانسته به بیش از 100 میلیون زبان آموز در بیش از 127 کشور دنیا در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. کتاب American Headway با اصولی ثابت شده در گرامر، سیستم یادگیری لغاتی مشخص و برنامه ای منسجم برای افزایش تمام مهارت های زبانی اعم از Speaking، Listening، Writing و Reading طوری برنامه ریزی شده است که این یادگیری را از مرزهای کلاس فراتر ببرد و به شما روش هایی بهتر و پیشرفته تر از آنچه تاکنون تجربه کرده اید بدهد. مجموعه فوق یادگیری زبان انگلیسی را با ارائه کامل نکات گرامری در کادرهای Grammar Spot بیش از پیش یادگیری نکات مهم گرامری را برای زبان آموزان آسان می کند. در هر درس از کتاب، در ابتدا با ارائه مطالب و عناوین ملموس و بسیار کابردی بر روی مهارت هایی چون گرامر و لغات تمرکز کرده و سپس مهارت های دیگر زبان آموزان را تقویت می کند. ویرایش سوم این مجموعه فوق العاده محبوب توانسته موفقیت زیادی را کسب کند.

ویژگی های کتاب امریکن هدوی دو و سه ویرایش سوم

  • در این سطوح دانشجویان می توانند به راحتی ۴ مهارت خواندن نو شتن صحبت کردن و گوش دادن را انجام دهند و حتی خود را برای شرکت در امتحانات بین المللی موفق ببینید.

توضیح تکمیلی پیام پرسا درمورد American Headway

آیا می خواهید زبان انگلیسی را به روشی ساده، کاربردی و موثر یاد بگیرید؟ آیا می خواهید از منابع آموزشی با کیفیت و به روز استفاده کنید؟ آیا می خواهید با اعتماد به نفس و راحتی به انگلیسی صحبت کنید، بنویسید و بخوانید؟

اگر پاسخ شما بله است، پس از دوره های یادگیری زبان انگلیسی برای بزرگسالان ما استفاده کنید. ما از کتاب های American Headway به عنوان منبع اصلی خود استفاده می کنیم. این کتاب ها از سطح مقدماتی تا پیشرفته، همه چیز را که شما برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارید، پوشش می دهند.

کتاب های American Headway شامل متن های جذاب، تصاویر زیبا، تمرین های متنوع، فعالیت های جالب و پروژه های خلاقانه هستند. شما با استفاده از این کتاب ها، چهار مهارت زبان انگلیسی را به طور همزمان تقویت خواهید کرد: شنیدار، گفتار، خواندن و نوشتن.

علاوه بر این، ما برای شما امکان دانلود CD کتاب را هم فراهم کرده ایم. شما می توانید با دانلود CD کتاب، فایل های صوتی و ویدئویی را بر روی گوشی، تبلت یا کامپیوتر خود قرار دهید و در هر زمان و مکان به آن ها گوش دهید و تمرین کنید.

پس چه منتظر هستید؟ برای شروع یادگیری زبان انگلیسی با ما تماس بگیرید. ما منتظر شما هستیم.

دانلود فایل های صوتی American Headway

تصویر

شبنم آنا

کارشناس پروژه چابک

جون اسمیت یک عکاس ، نویسنده و نویسنده مشهور است که اشتیاق به هر کاری را انجام می دهد.

رتبه بندی دوره

5.00 به طور متوسط ​​بر اساس 1 رتبه بندی

ستاره

90%

ستاره

80%

ستاره

65%

ستاره

60%

بررسی ها

  • تصویر

    شبنم آنا

    تمام نیازهای من را بپوشانید

    این دوره مواردی را که می خواهیم تغییر دهیم مشخص می کند و سپس کارهایی را که باید برای ایجاد نتیجه مطلوب انجام شود ، مشخص می کند. این دوره به من کمک کرد تا به روشنی مشکلات را تعریف کنم و طیف گسترده تری از راه حل های با کیفیت را ایجاد کنم. از تحلیل ساختارهای بیشتر گزینه ها پشتیبانی کنید.