AmericanHeadway

دوره های پیشرفته بزرگسالان

تصویر

مدرس:

خانم و آقا

دسته بندی ها:

پیشرفته

بررسی ها

تصویر

شرح دوره

باز هم نسخه اي جديد از مجموعه پر طرفدار و محبوب American Headway از انتشارات بزرگ Oxford University Press که تا به امروز توانسته به بيش از 100 ميليون زبان آموز در بيش از 127 کشور دنيا در يادگيري زبان انگليسي کمک کند. کتاب American Headway با اصولي ثابت شده در گرامر، سيستم يادگيري لغاتي مشخص و برنامه اي منسجم براي افزايش تمام مهارت هاي زباني شما توسط John و Liz Soars،طوري طراحي شده که به شما موفقيتي فراتر از کلاس درس بدهد. در سومين ويرايش از اين کتاب موفق زبان آموزان مي توانند به موفقيتي فراگير آن هم بيش از گذشته دست پيدا کنند. از جمله ويژگي هاي منحصر به فرد اين کتاب مي توان به اين موارد اشاره کرد: *شتاب دادن به فرآيند پيشرفت Speaking و آماده سازي براي تست هاي سطح بالا با مکالمات بيشتر. *مديريت خود آموزي با منابع ديجيتال و بروز *برنامه آنلاين Oxford Online Skills Program به دانش آموزان اين امکان را مي دهد تا به طور مستقل مهارت هاي speaking، writing، reading، و listening خود را بهبود بخشند. *برنامه iChecker Online Self-Assessment زبان آموزان را با نمونه سوالات متنوع براي امتحانات آماده مي کند. اين کتاب براي مدرسين نيز بسيار مفيد واقع شده است. در نظر سنجي جهاني American Headway در سال 2014، بيش از 89 درصد از معلمان اعلام کردند که پس از استفاده از کتاب American Headway خلاقترند و مشتاقند تا راه هاي جديدي براي تدريس بيايند. 71 درصد اعلام کردند که براي تدريس مشتاق ترند. در سومين ويرايش اين کتاب مدرسين مي توانند: *100 درصد تست هاي ارزيابي را از Testing Program دانلود کنند. *کتاب دانش آموز، کتاب کار، و تمام رسانه هاي لازم را در يک مکان، براي ايجاد محيطي پويا براي تدريس کنار هم بچينند.

ویژگی های کتاب امریکن هدوی چهار و پنج ویرایش سوم

  • این سطوح پیشرفته ترین سطح زبان انگلیسی می باشد که با اطمینان می شود از حرفه ای بودن شخص در مهارت های ۴گانه یاد کرد. این دانشجویان تمام و کمال زبان انگلیسی را یاد گرفته اند

توضیح تکمیلی پیام پرسا درمورد American Headway

آیا می خواهید زبان انگلیسی را به روشی ساده، کاربردی و موثر یاد بگیرید؟ آیا می خواهید از منابع آموزشی با کیفیت و به روز استفاده کنید؟ آیا می خواهید با اعتماد به نفس و راحتی به انگلیسی صحبت کنید، بنویسید و بخوانید؟

اگر پاسخ شما بله است، پس از دوره های یادگیری زبان انگلیسی برای بزرگسالان ما استفاده کنید. ما از کتاب های American Headway به عنوان منبع اصلی خود استفاده می کنیم. این کتاب ها از سطح مقدماتی تا پیشرفته، همه چیز را که شما برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارید، پوشش می دهند.

کتاب های American Headway شامل متن های جذاب، تصاویر زیبا، تمرین های متنوع، فعالیت های جالب و پروژه های خلاقانه هستند. شما با استفاده از این کتاب ها، چهار مهارت زبان انگلیسی را به طور همزمان تقویت خواهید کرد: شنیدار، گفتار، خواندن و نوشتن.

علاوه بر این، ما برای شما امکان دانلود CD کتاب را هم فراهم کرده ایم. شما می توانید با دانلود CD کتاب، فایل های صوتی و ویدئویی را بر روی گوشی، تبلت یا کامپیوتر خود قرار دهید و در هر زمان و مکان به آن ها گوش دهید و تمرین کنید.

پس چه منتظر هستید؟ برای شروع یادگیری زبان انگلیسی با ما تماس بگیرید. ما منتظر شما هستیم.

دانلود فایل های صوتی American Headway

  • جهت دانلود سی دی کتاب امریکن هدوی - American Headway اینجا کلیک کنید
تصویر

شبنم آنا

کارشناس پروژه چابک

جون اسمیت یک عکاس ، نویسنده و نویسنده مشهور است که اشتیاق به هر کاری را انجام می دهد.

رتبه بندی دوره

5.00 به طور متوسط ​​بر اساس 1 رتبه بندی

ستاره

90%

ستاره

80%

ستاره

65%

ستاره

60%

بررسی ها

  • تصویر

    شبنم آنا

    تمام نیازهای من را بپوشانید

    این دوره مواردی را که می خواهیم تغییر دهیم مشخص می کند و سپس کارهایی را که باید برای ایجاد نتیجه مطلوب انجام شود ، مشخص می کند. این دوره به من کمک کرد تا به روشنی مشکلات را تعریف کنم و طیف گسترده تری از راه حل های با کیفیت را ایجاد کنم. از تحلیل ساختارهای بیشتر گزینه ها پشتیبانی کنید.